Doradztwo kredytowe otrzymasz także u dewelopera

Dodano: 2016-06-13 Przez: admin


Większość Polaków kupuje mieszkania na kredyt – nie każdy z nas jest w stanie zakupić nieruchomość za gotówkę. W związku z tym znalezienie odpowiedniego kredytu mieszkaniowego to podstawa, aby być zadowolonym ze swojego nowego mieszkania w pełni.
Kredyt, który nie będzie dopasowany do potrzeb i możliwości kredytobiorcy, będzie sporym problemem. Warto pamiętać o tym, że to zobowiązanie często na 2030 lat, dlatego też jakiekolwiek błędy i przeoczenia popełnione na etapie zawierania umowy kredytowe będą mściły się później.
Dzisiaj oferty kredytów hipotecznych ma dzisiaj praktycznie każdy bank, dlatego też jeżeli chcesz zawrzeć umowę kredytową, w takim przypadku nie można decydować się na pierwszą lepszą propozycję. Najlepiej w tym celu skorzystać z pomocy doradcy kredytowego – nie każdy jednak wie, że takie usługi dostępne są również w biurach deweloperów.
Dobry kredyt to podstawa
Przy selekcjonowaniu odpowiedniego kredytu hipotecznego trzeba wziąć pod uwagę szereg czynników – to między innymi wszelkiego rodzaju koszty kredytowe, w tym oprocentowanie, marża oraz ubezpieczenia, również należy sprawdzić warunki kredytowania, w tym możliwość wcześniejszej spłaty zadłużenia czy też dodatkowych opłat, jakie mogą pojawić się w trakcie spłacania zobowiązania.
Trzeba też pamiętać o tym, że banki często wymagają od swoich klientów skorzystania z dodatkowych usług, na przykład z ponadprogramowych ubezpieczeń, z konta bankowego czy karty kredytowej lub płatniczej.
Znalezienie odpowiedniego kredytu nie musi być jednak trudne – możesz otrzymać dużo pomocnych informacji od pracowników dewelopera, dlatego nie musisz już udawać się osobno do doradcy, ponieważ wszystko możesz załatwić od razu na miejscu, u dewelopera.
Gdy interesuje cię Warszawa, Białołęka mieszkania na sprzedaż to szeroka gama propozycji, także z rynku pierwotnego. Jeżeli szukasz lokalu na kredyt w tej lokalizacji, w takim przypadku dostępne są tutaj również nowe inwestycje mieszkaniowe prowadzone przez renomowanych deweloperów.


Dodaj komentarz

Komentarze

Brak komentarzy

Menu